7 טיפים לתכנון חתונה קטנה

תכנון חתונה קטנה הוא אומנם עניין של פעם בחיים אבל אין זה אומר שטוב יהיה לצלול למים העמוקים בלי הכנה מוקדמת. יש דברים שטוב לדעת, ויש דברים שאתם חייבים לדעת. היום נתחיל ב - 7 טיפים לתכנון חתונה שיהיו שווים לכם זהב.

וודאו שמועד החתונה אינו מתנגש עם אירוע אחר

פתחו יומנים ובדקו שמועד החתונה אינו מתוכנן ליום חג, אבל, אירוע מיוחד או תקופת מלחמה שבה לא נוכל להגיע לאירוע מכל סיבה כזו או אחרת.

בדקו את מזג האוויר

אם אתם מתכננים להתחתן בטבע מתחת לכיפת השמיים, שימו לב למזג האוויר ולמטרדים פוטנציאליים אחרים כגון זבובים, יתושים, וחרקים אחרים בתקופות מסוימות בשנה. אם החלטתם בכל זאת להמר על כל הקופה, בדקו אופציה להזמנת מדביר מקצועי שיכין את הקרקע ברגעים הרלוונטיים.

צבירת נקודות לכרטיס האשראי

העלויות הגבוהות של תכנון חתונה יכולות להיות גם יתרון משמעותי עבורכם. הירשמו לתוכנית תגמולים עם כרטיס האשראי שלכם, צברו נקודות וקבלו הנחות גבוהות קניות בארץ ובטיסות לחו"ל. אנו ממליצים לנצל את הנקודות שתצברו למימון ירח הדבש שלכם.

הזמינו רק את מי שצריך

תכנון חתונה קטנה מתחיל ברשימת האורחים שלכם. חשוב לדעת כי לפחות 50% מהוצאות החתונה שלכם הולכות לטובת האוכל של האורחים. כך למשל, אם מנה של אולם אירועים במרכז תעלה לכם 100 ₪, עלות ביטול של שולחן מלא בעשרה אנשים יחסוך לכם 1,000 שקלים.

אל תתביישו לבקש זמן נוסף

הזמנתם שירותי באר אקטיבי? להקה, זמר או אולי אטרקציה לחתונה? עדיף אם תסגרו מראש על שעה נוספת מאשר לקבל תשובה שלילית ברגע האמת. תתפלאו כמה מהם יסכימו להגיע אתכם להסכם פשרה באמצע הדרך.

ספרו את המנות שלכם

לפני שאת חותמים על החוזה, ודאו שאינכם נדרשים לשלם פעמיים על הארוחה המיועדת לאורחים, בזמן שהספקים שלכם יקבלו אותה. אנו ממליצים על החלפת מנות הספקים למנות קצת זולות יותר מאלו של האורחים שלכם.

תקציב החתונה

תקציב החתונה שלכם צריך להיות מחושב על פי הנוסחה הבאה:
48 עד 50 אחוז מהתקציב הכולל לקבלת פנים
8 עד 10 אחוז לפרחים
8 עד עשרה אחוזים לבגדים
8 עד 10 אחוז לבידור / מוזיקה
10 עד 12 אחוזים לצילום / וידאו
2 עד שלושה אחוזים להזמנות
2 עד שלושה אחוזים למתנות
8 אחוזים עבור פריטים שונים

חשוב להקצות תוספת של 5 עד 10 אחוזים מכספכם להוצאות בלתי צפויות כגון הדפסת הזמנות נוספות בגלל טעויות, מטריות ליום גשום ובלת"מים אחרים.

לוגו- טוקו דיגיטל

קרדיט: בניית אתרים וקידום אורגני- טוקו דיגיטל