יום כיף בצפון

חבילות ימי כיף בצפון הארץ עם עמים וטעמים

עמים וטעמים מציעה לכם יום גיבוש וימי כיף בעוספייא ובכפרים הדרוזיים שבכרמל. כאשר שואלים את האנשים שהשתתפו ביום כיף המבוסס על אירוח דרוזי אותנטי בכרמל, מה הם לוקחים איתם למזכרת מהחוויה – אחד הדברים המשותפים זו העובדה שמדובר על חוויה בעלת עוצמה חזקה, שנשארת עם כל המשתתפים ביום הכיף. להזמנת ימי כיף לעובדים או ימי גיבוש לעובדים הכולל מגוון אטרקציות בהרי הכרמל התקשרו עכשיו למספר 052-4535100.

יום כיף בסגנון דרוזי בצפון

יום כיף בצפון 

הישראלי בימינו אוהב לטייל בכל רחבי העולם, להכיר אנשים חדשים, להכיר מקומות חדשים, להכיר תרבויות חדשות. היום נלמד להכיר אפשרות מיוחדת להכיר אנשים מיוחדים ומקומות חדשים ממש לא רחוק, בלי שצריך לארוז מזוודות, בלי שצריך לעלות על טיסה, בלי ביקורת דרכונים ובלי מכס. הדרך שנציג מיד הינה אירוח דרוזי בכרמל וזוהי חוויה נפלאה שמתאימה לכל גיל ובכל עונה.

יום כיף בצפון בבתים דרוזיים – חוויה אותנטית של ריחות וטעמים

חשוב להבין שכאשר אנו מדברים יום כיף בצפון בסגנון דרוזי , בכפרים הדרוזיים הקסומים שבהרי הכרמל, אנו מדברים חוויה אותנטית, של ריחות וצלילים, טעמים וניחוחות שנמצאים קרוב ומרגישים רחוק, כמעט מעולם אחר. החוויה הקסומה מתחילה באירוח לקבוצות בבית משפחות דרוזיות וממשיכה בטיולים מודרכים בכרמל ובחוויות ואטרקציות לקבוצות המשתתפים.

במסגרת האירוח נהנים בין היתר:
• מהסברים אותנטיים אודות חיי היום יום של אחת מהעדות המיוחדות בישראל.
ממפגש עם בני העדה, מהיכולת לשוחח, להכיר וללמוד על אורח חיים מסורתי ומיוחד, שלמד להכיל לתוכו גם חידושים מודרניים של החיים בישראל.
• משבילי הטיול הנפלאים של הכרמל בפריחתו, שבילים ואתרים שחלקם נחבאים אל הכלים ומסתירים סיפורים נפלאים ונוף מרהיב עין.
• מאירוח ומארוחה דרוזית אותנטית, עם כל המאכלים הנפלאים אשר מתבשלים ביד אמונה, על פי סודות המטבח הדרוזי המסורתי.
• אפשרות לשלב מגוון של אטרקציות, הן בכפרים הדרוזיים, הן בשבילי הכרמל, והן באתרים אחרים בסביבה הירוקה והשלווה.

יום גיבוש וימי כיף בצפון  – בעוספייא והכפרים הדרוזיים שבכרמל

כאשר שואלים את האנשים שהשתתפו ביום כיף המבוסס על אירוח דרוזי אותנטי בכרמל, מה הם לוקחים איתם למזכרת מהחוויה מקבלים תשובות מתשובות שונות. אחד הדברים המשותפים, עם זאת, זה העובדה שמדובר על חוויה בעלת עוצמה חזקה, שנשארת עם כל המשתתפים ביום הכיף.
מסתבר שגם אנשים שראו עולם, שביקרו במקומות נידחים, מופתעים עד כמה שהחוויה הקרובה הזאת מצליחה להפתיע. 

העובדה שבני העדה הדרוזית השתלבו בהוויה הישראלית אך השכילו לשמר את תרבותם המיוחדת הנשענת בין היתר על הרצון בשלום ובשלווה ביחד עם אמונה ייחודית ובעלת מוטיבים סודיים. המרקם הזה הופך את הביקור למשהו שונה ומיוחד עד מאוד. כאשר מוסיפים לכך את הנטייה הטבעית של הדרוזים לארח, מכל הלב וכיד המלך, מקבלים חוויה שאין לה תחליף ושלא כדאי לוותר עליה.

פרטי ההתקשרות שלנו

כתובת: הכפר הדרוזי  עוספיא

טלפון: 052-4535100; 04-8390125

אימייל: avishlomo@012.net.il

השאירו הודעה

ניווט מהיר

לוגו- טוקו דיגיטל

קרדיט: בניית אתרים | טוקו דיגיטל – מומחה פרסום בגוגל